Loading...
Latest news

Ścianki szklane

Szklana ściana to wyjątkowo elegancka forma architektury wnętrz. Dzięki swej transparentności doskonale pasują zarówno do pomieszczeń zaaranżowanych w nowoczesny sposób, jak i do klasycznych stylizacji, gdzie dopasowuje się do tradycyjnego wyposażenia. Aby zabudowa całoszklana dobrze korespondowała z wybranym stylem, konieczny jest dobór odpowiedniego typu szkła - chętnie pomożemy Państwu wybrać najlepsze opcje w optymalnej cenie.

Szklane ściany to od wielu już lat standard w biurach oraz firmach. Od niedawna stają się też wysoce pożądanym elementem architektury wnętrz w pomieszczeniach prywatnych, domach i mieszkaniach. Zabudowa szklana z hartowanego szkła jest równie bezpieczna, jak ściany z tradycyjnych materiałów budowlanych, a przy tym pozwala na uzyskanie wyjątkowego efektu wizualnego. To z całą pewnością nowoczesne i atrakcyjne rozwiązania. Brak optycznej przegrody umożliwia wyeksponowanie przestrzeni i harmonijne połączenie wizualne wnętrz – tym samym zabudowy całoszklane pozwalają stworzyć eleganckie wnętrze pełne światła, nowoczesne i atrakcyjne wizualnie. Ścianki działowe ze szkła wyglądają ciekawie i estetycznie zarówno w pokoju, jak i w biurze.

Na tej stronie przedstawiamy zdjęcia zabudów całoszklanych mogące być inspiracją dla naszych klientów. Są to oczywiście tylko nieliczne z możliwych do wykonania wersji, zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Zakres możliwych do wykonania ścian jest olbrzymi, jednak wycenę oraz specyfikację techniczną podstawowych wersji otrzymacie  Państwo po zaproszeniu naszego przedstawiciela na pomiar.