Loading...
Latest news

Roletki materiałowe

Roletka dzień i noc

Roletka dzień i noc to najpopularniejsza forma osłony przeciwsłonecznej. Praktyczne rozwiązania, bogate wzornictwo dają wiele możliwości aranżacji wnętrz, co pozwala na zaspokojenie indywidualnych potrzeb i gustów klientów. Aby temu sprostać w swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju rolety.

Roletka Plisy Lux

Żaluzja plisowana to elegancka dekoracja i funkcjonalna zasłona przeciwsłoneczna, która zapewnia pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd.

Roleta Vegas Profil

Roleta Vegas Profil to system całkowicie przyklejany na taśmę dwustronną. Kaseta jest przyklejana do profilu okna, a prowadnice do listew przyszybowych.

Nowatorska, adaptacyjna listwa zatrzaskowa łącząca profil rolety ze skrzydłem okiennym pozwala zdjąć roletę z okna bez konieczności odklejania lub rozcinania taśmy dwustronnie klejącej.

Roleta VEGAS Classic

Roleta VEGAS przykręcana do listwy przyszybowej na wkręty, nie uszkadza ramy okiennej; korpus rolety wykonany jest z aluminium; prowadnice aluminiowe płaskie, klejone za pomocą taśmy piankowej do listew przyszybowych, zachodzące w światło szyby;

Roletka Vegas Mini

Roletka Vegas Mini to roleta bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym. W przeciwieństwie do znanych rozwiązań konkurencyjnych, żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu, nie zahaczysz o nie ręką przy otwieraniu okna, sama roleta zaś nie zaczepia o klamkę okna. Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na każdym oknie. Roleta ta przeznaczona jest zarówno do montażu na skrzydle okiennym lub jego wnęce.