Loading...
Latest news

O firmie

Firma Okno-Poland rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku w Zabrzu. Przez ten okresnabyła doświadczenie i nadal rozwija swoje kwalifikacje i umiejętności. Nie pozostaje bierna i wychodzi naprzeciw co raz wyższym oczekiwaniom rynku. Za podstawowy cel do osiągnięcia sukcesu obrała sobie zadowolenie klientów. Szczególną uwagę zwracamy na wysoką jakość oferowanych usług oraz terminowość ich realizacji. Nasi lokalni doradcy pomogą państwu przy wyborze systemu okiennego, dokonają pomiaru, przygotują wycenę. Dysponujemy również wykwalifikowana kadra monterska, która dba o profesjonalny montaż państwa asortymentu.

 

Naszą misją jest kreowanie świata okiennego przyjaznego ludziom. Tysiące zadowolonych klientów potwierdza nasze kompetencje w zakresie kompleksowej usługi i niepowtarzalnej stolarki okiennej.

 

BUDOWA DOMU-OSZCZĘDNOŚĆ

Przy budowie lub remoncie domu nie powinniśmy zapominać o kosztach jego eksploatacji.Jednym z głównych kosztów jest ogrzewanie domu. Na jego wysokość istotny wpływ ma izolacyjność termiczna przegród zewnętrznych budynku (ściany, OKNA, DRZWI). Specjalnie dla klientów budujących domy przygotowaliśmy oferty okien o najniższych współczynnikach przenikania ciepła. Nasze okna zachowują swą estetykę poprzez zgrabny wygląd,nie tracąc przy tym ważnych cech. Zapraszając do współpracy nasi wykwalifikowani doradcy poświęcą Państwu odpowiednią ilość czasu oraz zaproponują najlepsze na Rynku rozwiązania.


Wszystkim naszym stałym klientom serdecznie dziękujemy za owocną współpracę - to dzięki Panstwu odnotowujemy ciągły rozwój naszej firmy. Przyszłych klientów zapraszamy do zgranego zespołu ludzi, którym uświetnia jeden cel - JAKOŚĆ I SATYSFAKCJA.

Zapraszamy do współpracy 
Zarząd i pracownicy
Okno-Poland